• E-mail: kontakt@stolber.pl
  • Godziny pracy: pn.-pt.: 8.00 - 16.00
  • +48 733 793 172

Kuchnie na wymiar Koszalin

Szukając niepowtarzalnej kuchni, która spełni Państwa oczekiwania wychodzimy naprzeciw gotowym rozwiązanią oferując meble kuchenne na wymiar. Firma STOLBER zajmuje się kompleksową produkcją mebli przeznaczonych do zabudowy kuchennej. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu nasze meble spełnią Państwa oczekiwania pod każdym względem. Gwarantujemy wysoką jakość użytych materiałów, ergonomię i bezpieczeństwo użytkowania. Projektując meble dokładamy wszelkich starań aby kuchnia była wyjątkowa i tworzyła spójność ze stylem, w jakim urządzone jest wnętrze domu.

why choose

Kuchnie nowoczesne

Minimalizm, elegancja i prostota wzorów. Dzięki przemyślanym rozwiązaniom i zastosowaniu nowoczesnych systemów wyróżniają się wysoką ergonomią. Świetnie wpisują się w każdej wielkości pomieszczenia.

why choose

Kuchnie skandynawskie

Estetyka i nietuzinkowy design. Dzięki jasnej kolorystyce i drewnie, kuchnie skandynawskie znakomicie powiększają optycznie wnętrze oraz nadają niepowtarzalnego charakteru.

why choose

Kuchnie prowansalskie

W harmonii z naturą. Meble w stylu prowansalskim cechuje wysoka jakość materiałów, głównie za sprawą drewna co gwarantuje ich solidość oraz trwałość. Liczne rzeźbienia i zdobienia nadają tym kuchnią wyjątkowości.

Najczęściej sotoswane rozwiązania

Układy kuchni